Google Adwords

Ana Sayfa / HİZMETLERİMİZ

|  | 

Adwords Danışmanlığı (SEM)
Google Adwords, Google tarafından geliştirilen bir online reklam modelidir. Model kapsamında, belirlenen anahtar kelimeler ile ilgili Google aramalarına yönelik reklamlar hedeflenebilmektedir.
Google Adwords reklamlarının detaylı hedefleme özelliği sayesinde, potansiyel müşterilerinize markanızı, ürün ya da hizmetlerinizi aradıkları noktada ulaşabilir, satışlarınızı gözle görülür bir şekilde arttırabilirsiniz.
Brandplus olarak; Google Adwords reklamları konusunda sertifikalı uzmanlarımızla birlikte, markalar için Google Adwords reklam danışmanlığı ve yönetimi hizmeti sunuyoruz.

Mobil Pazarlama
Brandplus, mesajınızı mobil cihazlara doğrudan ileten uygulamalarıyla, hedef kitleniz ile en kısa sürede etkileşime geçmenizi ve iletişimi sürdürebilmesini sağlar.
Sizin için geliştireceğimiz mobil uygulamalar ile markanızın sosyal medya üzerindeki tüm paylaşımları ( ürününüzle ilgili içerik aktarımı, hizmetler, kampanyalar, etkinlikler ) an ve an takip edilebilir. Bu sayede marka bilinirliğinin maksimum seviyeye ulaşmasını sağlarız.
Mobil pazarlama hizmetlerimiz kapsamında, markanız için her akıllı telefon ve platformda kullanılabilecek mobil uygulamalar geliştiririz.
Böylece bu mobil uygulamalar, mobil internet kullanıcıları tarafından tek bir platformda ve kolaylıkla kullanılabilir.
Mobil cihazlar için oluşturacağımız uygulamalar sayesinde kampanya ve etkinlikler hedef kitlenize hızlı bir şekilde ulaşır ve hedef kitle ile etkileşim artar.